O nás

Ako zakladateľka firmy Sunwork som pripravená riešiť vzniknutú situáciu svojich klientov.

Volám sa Martina Kočišová a pomáham ľuďom s touto problematikou už 12 rokov. Naše skúsenosti hovoria za všetko. V prvej fáze ako SZČO, krok vpred podmienilo založenie firmy Sunwork. Pomáhame záujemcom pri sprostredkovaní práce, v zahraničí. Individuálny prístup ku klientovi je pre nás prvoradý. S ľudským prístupom a osobným kontaktom veríme v spokojnosť oboch strán.

Pomôžeme s dobrou pracovnou pozíciou

V rámci sprostredkovania práce riešime pozície v oblasti hotelierstva a gastronómie. Niektoré pracovné pozície z našej ponuky môžu vyžadovať určité špeciálne skúsenosti či zručnosti. Klientom o takéto pozície pomôžeme rekvalifikačným kurzom. Úspešné absolvovanie rekvalifikácie otvára nové možnosti vášho uplatnenia v zahraničí. Do nášho programu momentálne pribudli možnosti akreditovaných kurzov obľúbených pozícií kuchár a čašník.

Nárok na sociálne zabezpečenie zo zahraničia

Riešenie detských prídavkov či vrátenia dane je pre nás každodennou pracovnou rutinou. Bez ohľadu na pracovný úväzok a typ vykonávanej práce. Pôsobíme na rakúskom a nemeckom pracovnom trhu. K nároku na sociálne zabezpečenie zo zahraničia patrí aj prepojenie zdravotných poisťovní a podpora nezamestnanosti v rámci Rakúska a Nemecka.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Spišskej Novej Vsi.
Medzi našich klientov patria ľudia z celého Slovenska.

Riešenia pre podnikateľov subdodávateľov na rakúskom a nemeckom trhu

Okrem sociálnych vecí pre občanov pracujúcich v Rakúsku a Nemecku poskytujeme poradenstvo pre spoločnosti podnikajúce v týchto štátoch. Spoločnostiam podávame kompletné poradenstvo. Vieme promptne poradiť a uľahčiť chod spoločnosti v zahraničí, vrátane prihlásenia na úrady či stavby. Ponúkame komplexné zastúpenie v oblasti riešenia dovolenkovej pokladne a sprostredkovanie daňových poradcov a právneho poradenstva v Rakúsku i Nemecku.

Kontaktujte nás
Viac ako

280

spokojných klientov

S agentúrou Sunwork spolupracujem opakovane v oblasti vybavovania prídavkov na deti a vrátenia daní z rakúskej republiky. Týmto sa chcem poďakovať spoločnosti za spoľahlivosť.

Renáta Miženčíková

Ďakujem za sprostredkovanie zamestnania , zvýšilo mi to kvalitu môjho života,skúsenosti a prehĺbila som si znalosti nemeckého jazyka. Sunwork som požiadala o vybavenie prídavkov na deti a vrátenie dane v Rakúsku. Všetko bolo vybavené k mojej spokojnosti.

Andrea Kramarčíková

Som spokojný so spoluprácou s agentúrou Sunwork. Pravidelne si nechávam u nich spracovávať daňové priznanie SK + DE a prídavky na deti DE. Starajú sa mi priebežne o plynulé fungovanie prídavkov na deti v DE.

Dominik Erm

So sprostredkovaním práce som veľmi spokojný. Pracujem ako kuchár v 4 * hoteli Regina v Soldene. Týmto by som sa rád poďakoval agentúre za posunutie a prehlbenie mojich pracovných skúseností a v neposlednom rade aj príjmoch.

Rolland Bacso

Láska a práca sú základné kamene ľudskosti – Sigmunt FreuD

Ste len pár krokov od skvelého zamestnania

Zanechajte odkaz. Budeme nápomocní.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

office@sunwork.sk

0905 314 989

Ing. Straku 4
052 01, Spišská Nová Ves

IČO: 50363387
DIČ: 2120320092