Rekvalifikačné kurzy

Tréning robí majstra. Zúčastnite sa rekvalifikačného kurzu s podporou úradu práce a získajte nové zručnosti.

Pripravíme vás na prácu v zahraničí

Práca v hotelierstve a gastro biznise je náročná. Vyžaduje si isté skúsenosti pre získanie dobre platenej práce v zahraničí. Sunwork dokáže podať pomocnú ruku. Pár krát do roka organizujeme rekvalifikačné kurzy, ktoré budúce chyžné, čašníkov či pomocné sily v kuchyni dokonale pripravia na budúce povolanie.

Absolvovaním rekvalifikačného kurzu od Sunwork zvýšite šancu na prijatie do zamestnania až o 80%. Absolventi rekvalifikačných kurzov zarábajú v priemere o 12% ako tí, čo kurz nemali. Doba za akú si absolvent rekvalifikačného kurzu nájde prácu v zahraničí je podstatne kratšia. Tie najcennejšie skúsenosti a poznatky radi odovzdáme.

Informujte sa o aktuálnych termínoch rekvalifikačných kurzov telefonicky alebo dole cez kontaktný formulár.

2. Získajte nové zručnosti
N
3. Získajte dobre platenú prácu
Viac ako

280

spokojných klientov

S agentúrou Sunwork spolupracujem opakovane v oblasti vybavovania prídavkov na deti a vrátenia daní z rakúskej republiky. Týmto sa chcem poďakovať spoločnosti za spoľahlivosť.

Renáta Miženčíková

Ďakujem za sprostredkovanie zamestnania , zvýšilo mi to kvalitu môjho života,skúsenosti a prehĺbila som si znalosti nemeckého jazyka. Sunwork som požiadala o vybavenie prídavkov na deti a vrátenie dane v Rakúsku. Všetko bolo vybavené k mojej spokojnosti.

Andrea Kramarčíková

Som spokojný so spoluprácou s agentúrou Sunwork. Pravidelne si nechávam u nich spracovávať daňové priznanie SK + DE a prídavky na deti DE. Starajú sa mi priebežne o plynulé fungovanie prídavkov na deti v DE.

Dominik Erm

So sprostredkovaním práce som veľmi spokojný. Pracujem ako kuchár v 4 * hoteli Regina v Soldene. Týmto by som sa rád poďakoval agentúre za posunutie a prehlbenie mojich pracovných skúseností a v neposlednom rade aj príjmoch.

Rolland Bacso

Láska a práca sú základné kamene ľudskosti – Sigmunt FreuD

Ste len pá krokov od skvelého zamestnania

Zanechajte odkaz. Budeme nápomocní.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

office@sunwork.sk
0905 314 989
Ing. Straku 4
052 01, Spišská Nová Ves
IČO: 50363387
DIČ: 2120320092