Vrátenie daní zo zahraničia

Získajte späť všetky dane z Rakúska a Nemecka.

Pomôžeme získať späť dane z Nemecka a Rakúska

Pomôžeme získať späť dane z Nemecka a Rakúska. O dane môžeme požiadať až 4 roky spätne v prípade Nemecka a päť rokov spätne v prípade Rakúska.

Nárok na vrátenie daní má až 95% zamestnancov pracujúcich v týchto krajinách. Vysoké nezdaniteľné minimum a zaujímavý daňový systém umožňuje prilepšiť si vrátením daní nemalé finančné prostriedky.

Klientom získame v priemere 1800 eur spať na daniach za jeden rok a jednu pracujúcu osobu.

Podmienkou pre požiadanie o vrátenie daní z Rakúska a Nemecka je mať riadne podané daňové priznanie na Slovensku. Spojte sa s nami a získajte dane späť.

i
1. Žiadosť a dodanie dokumentov
2. Tím Sunwork pracuje
N
3. Dane máte pripísané na účet
Viac ako

280

spokojných klientov

S agentúrou Sunwork spolupracujem opakovane v oblasti vybavovania prídavkov na deti a vrátenia daní z rakúskej republiky. Týmto sa chcem poďakovať spoločnosti za spoľahlivosť.

Renáta Miženčíková

Ďakujem za sprostredkovanie zamestnania , zvýšilo mi to kvalitu môjho života,skúsenosti a prehĺbila som si znalosti nemeckého jazyka. Sunwork som požiadala o vybavenie prídavkov na deti a vrátenie dane v Rakúsku. Všetko bolo vybavené k mojej spokojnosti.

Andrea Kramarčíková

Som spokojný so spoluprácou s agentúrou Sunwork. Pravidelne si nechávam u nich spracovávať daňové priznanie SK + DE a prídavky na deti DE. Starajú sa mi priebežne o plynulé fungovanie prídavkov na deti v DE.

Dominik Erm

So sprostredkovaním práce som veľmi spokojný. Pracujem ako kuchár v 4 * hoteli Regina v Soldene. Týmto by som sa rád poďakoval agentúre za posunutie a prehlbenie mojich pracovných skúseností a v neposlednom rade aj príjmoch.

Rolland Bacso

Láska a práca sú základné kamene ľudskosti – Sigmunt FreuD

Ste len pár krokov od vrátenia daní

Zanechajte odkaz. Budeme nápomocní.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

office@sunwork.sk

0905 314 989

Ing. Straku 4
052 01, Spišská Nová Ves

IČO: 50363387
DIČ: 2120320092