Práca v zahraničí

Slušný zárobok, ubytovanie a strava zdarma. Taká je práca v zahraničí vďaka Sunworku.

Prácu zabezpečíme každému, kto chce pracovať a zlepšovať sa

Zameriavame sa najmä na gastro biznis a hotelierstvo. Spolupracujeme s desiatkami hotelov a gastro zariadení. Najlepšie platené pozície zabezpečíme v Tirolsku, západnom Rakúsku a Nemecku. Pracovať budete riadne na pracovnú zmluvu. Naši klienti dostávajú čistú mzdu od 1300 do 3000 eur mesačne.

K výplate je možné prilepšiť si atraktívnym sociálnym systémom, vďaka prídavkom na deti zo zahraničia. Po nejakom čase je možné získať dôchodok zo zahraničia. Prácu dokážeme zabezpečiť aj starším ľuďom so skúsenosťami alebo záujmom sa niečo nové naučiť.

V prípade, že ste začiatočník, máme v ponuke rekvalifikačné kurzy, vďaka ktorým zlepšíme šance na prijatie do zamestnania.
Je jednoduché začať. Je skvelé mať sa lepšie. Opýtajte sa Sunworku, aké pozície sú aktuálne voľné. Zlepšite si životnú situáciu a finančný rozpočet.

i
1. Vyplníme jednoduchú zmluvu a formulár
2. Ponúkneme prácu - vyberiete si miesto
N
3. Nástup do práce v zahraničí
Viac ako

280

spokojných klientov

S agentúrou Sunwork spolupracujem opakovane v oblasti vybavovania prídavkov na deti a vrátenia daní z rakúskej republiky. Týmto sa chcem poďakovať spoločnosti za spoľahlivosť.

Renáta Miženčíková

Ďakujem za sprostredkovanie zamestnania , zvýšilo mi to kvalitu môjho života,skúsenosti a prehĺbila som si znalosti nemeckého jazyka. Sunwork som požiadala o vybavenie prídavkov na deti a vrátenie dane v Rakúsku. Všetko bolo vybavené k mojej spokojnosti.

Andrea Kramarčíková

Som spokojný so spoluprácou s agentúrou Sunwork. Pravidelne si nechávam u nich spracovávať daňové priznanie SK + DE a prídavky na deti DE. Starajú sa mi priebežne o plynulé fungovanie prídavkov na deti v DE.

Dominik Erm

So sprostredkovaním práce som veľmi spokojný. Pracujem ako kuchár v 4 * hoteli Regina v Soldene. Týmto by som sa rád poďakoval agentúre za posunutie a prehlbenie mojich pracovných skúseností a v neposlednom rade aj príjmoch.

Rolland Bacso

Láska a práca sú základné kamene ľudskosti – Sigmunt FreuD

Ste len pár krokov od skvelého zamestnania

Zanechajte odkaz. Budeme nápomocní.

Vaše osobné údaje sú v bezpečí

office@sunwork.sk
0905 314 989
Ing. Straku 4
052 01, Spišská Nová Ves
IČO: 50363387
DIČ: 2120320092